Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Noskaidroti Bruģa Bumbas 2024. gada čempioni16. augusts, 2024Sports

1 no 1

Trešdien, 14. augustā, Kristapa Porziņģa basketbola laukumā Jūrmalas parkā tika aizvadīts Bruģa Bumbas fināla posms, kurā tika noskaidroti visi 2024. gada ‘’Bruģa Bumbas’’ čempioni visās vecuma un dzimuma grupās.

Finaļa posmā, kas norisinājās trešdienas vakarā, piedalījās tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, kopā sapulcinot tikai pašas stiprākās šīs strītbola sezonas komandas. Fināla posmā norisinājās pusfināla un fināla spēles vairāku stundu garumā, noskaidrojot šī gada absolūtos čempionus.

Mazākajā zēnu U-11 grupā par čempioniem, uzvarot tikai ar viena punkta pārsvaru, kļuva komanda ‘’Sports’’, kuri finālā ar rezultātu 13:12 pārspēja ‘’Krutos Bandītus’’. Godalgoto trešo vietu ieguva ‘’Bostonas Celtics’’ jaunie censoņi. U-14 grupā zēniem fināls arī bija sīvs, jo tikai ar rezultātu 14:12 par šī gada ‘’Bruģa Bumbas’’ čempioniem kļuva ‘’Rabarberrauši’’, finālā uzvarot ‘’Rajona Lauvas’’ komandu. Spēlē par trešo vietu uzvaru izcīnīja ‘’Frizieri’’, iegūstot sev bronzas godalgas.

-17 jauniešu grupā zēniem ‘’Afro Arča’’ pārliecinoši finālā ar rezultātu 21:11 pārspēja ‘’Mazie Dēmoni’’ vienību, apliecinot savu pārspēku, ko parādīja jau regulārajā turnīrā. Kā arī bronzas spēlē ‘’BK Karosta’’ bez grūtībām uzveica ‘’Smiley Face’’, izcīnot godpilno trešo vietu. U-14 meiteņu grupā komanda ‘’Labākās’’ ar rezultātu 16:8 apspēlēja ‘’Betmeni’’ meitenes, iegūstot šīs sezonas čempionu godu. Trešās vietas spēlē ‘’M.K.E.A’’ ieguva sev bronzas godalgas šī gada ‘’Bruģa Bumbas’’ čempionātā.

Saistošajā U-99 vīru konkurencē bija vērojamas ļoti interesantas spēles. Finālā komanda ‘’Betrupi’’ tikai ar viena punkta pārsvaru uzvarēja regulārā turnīra uzvarētājus komandu ‘’Julianna’’ (16:15), tādā veidā kļūstot par šī gada ‘’Bruģa Bumbas’’ absolūtajiem čempioniem. Trešās vietas spēlē ‘’G-Town’’ uzvarēja ‘’Moka Block’’ vienību ar rezultātu 16:12, iegūstot godpilno trešo vietu. U-99 dāmām bez pārsteigumiem komanda ‘’Shooters’’ izcīnīja sev zelta medaļās finālā ar rezultātu 21:11 pārspējot ‘’Paturi aliņu ft Marija’’ meitenes. Trešajā vietā ierindojās ‘’For Fun’’ dāmas.

Pasākuma laikā tika noskaidroti arī šīs sezonas meistarības un 1v1 konkursa uzvarētāji. Meistarības konkursā balvu 100 EUR vērtībā no t/c ‘’Kurzeme’’ ieguva Edvards Jonaitis, kurš finālā tikai ar nedaudz mazāk kā divām sekundēm parspēja savu konkurentu Emīlu Jansonu, distanci veicot 30,89 sekundēs. Turpretī 1v1 konkursa finālā Rinalds Ozoliņš pārliecinoši ar rezultātu 5:0 neatstāja nekādus variantus savam pretiniekam Kārlim Politeram, tādējādi pelnīti iegūstot savā īpašumā 100 EUR dāvanu karti no SPB Sporta Bode.

Līdz ar to šīs vasaras ‘’Bruģa Bumbas’’ sezona ir noslēgusies. Kopumā tika aizvadīti seši posmi. Sacensību organizatori vēlas teikt lielu paldies visiem dalībniekiem un arī atbalstītājiem, bez kuru palīdzības šis čempionāts nebūtu iespējams. Īpašs paldies Porzingis Family Foundation, kurš katram čempionu sastāva dalībniekam dāvāja vērtīgas balvas no sporta zīmolu veikala ”Sportland”.