Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Jaunie liepājnieki Jelgavā izcīna medaļas26. aprīlis, 2024Sports

20. un 21. aprīlī Jelgavā norisinājās Jelgavas TK balvas izcīņa U8, U9 un U10 vecuma grupām. Kopumā jaunie Liepājas tenisisti no Jelgavas atveda 2 zelta medaļas, vienu sudraba un vienu bronzas medaļu.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Matijas Buškevics, Jānis Lanka, Toms Latišs, Ralfs Līcis, Robins Alksnis, Madara Plepe, Viktorija Melke, Līna Līva Gulbe, Elza Bēliņa un Marta Fridrihsone U8 vecuma grupā, Rihards Burģis, Kārlis Sproģis, Sofija Rinkus, Keita Siliņa un Ketlīna Siliņa U9 vecuma grupā, kā arī Leo Pohevičs U10 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā Toms Latišs sacensību noslēgumā izcīnīja 3.vietu zēnu konkurencē, bet Līna Līva Gulbe izcīnīja uzvaru meiteņu konkurencē. Tikmēr izslēgšanas sacensībās iekļuvusī Elza Bēliņa sacensības noslēdza 4. vietā.

U9 vecuma grupā liepājnieks Kārlis Sproģis sacensības noslēdza ar sudraba medaļu. Tikmēr meiteņu konkurencē Sofija Rinkus pārspēja visas savas pretinieces un izcīnīja 1. vietu, tikmēr Keita Siliņa bija spiesta samierināties ar 4. vietu.

Jau šajā svētdienā, 28. aprīlī, aicinām ikvienu uz LOC tenisa halli atbalstīt jaunos tenisistus “JIL LTSS balvas izcīņā” U12 vecuma grupai, kurā plānotais dalībnieku skaits ir 8 jaunieši un 14 jaunietes.