Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Ar komandas “Libava Powerlifting” uzvaru noslēdzies 2024. gada S/K Dandijs Kauss spēka divcīņā18. jūnijs, 2024Sports

1 no 1

Nedēļas nogalē, 15. jūnijā Dundagā noslēdzies nu jau līdz Latvijas Kausa posma līmenim izaugušais S/K Dandijs Kauss spēka divcīņā, vienas no divām šāda tipa sacensībām šogad. Sacensībās startēja ap 50 sportistu no 11 sporta klubiem.

Komandas “Libava Powerlifting” dalībnieku rezultāti

• Daniela Snipe starp sievietēm kategorijā līdz 57kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 97,5kg: spiešana guļus 37,5 kg un vilkme 60kg.
    • Karina Nikitina starp sievietēm kategorijā līdz 63kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 117,5kg: spiešana guļus 57,5 kg un vilkme 60kg.
    • Santa Mickus (LSSK) starp sievietēm kategorijā līdz 69kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 152,5kg: spiešana guļus 57,5kg un vilkme 95kg.
    • Baiba Libiete starp sievietēm kategorijā līdz 69kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 150kg: spiešana guļus 55kg un vilkme 95kg.
    • Lāsma Gūtmane (LSSK) starp sievietēm kategorijā vīrs 76kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 205kg: spiešana guļus 75kg un vilkme 130kg un 1. vietu absolūtajā vērtējumā starp sievietēm.
    • Jurģis Mickus starp vīriem (24-39g) kategorijā līdz 74kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 210kg: spiešana guļus 85kg un vilkme 125kg.
    • Patriks Robins Pūpols starp jauniešiem (līdz 18g) kategorijā līdz 74kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 272,5kg: spiešana guļus 92,5kg un vilkme 180kg.
    • Alans Freimanis starp jauniešiem (līdz 18g) kategorijā līdz 74kg izcīnīja 5. vietu ar rezultātu 247,5kg: spiešana guļus 92,5kg un vilkme 155kg.
    • Ģirts Zabors starp jauniešiem (līdz 18g) kategorijā līdz 83kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 227,5kg: spiešana guļus 90kg un vilkme 137,5kg.
    • Renārs Ašmanis starp junioriem (19-23g) kategorijā vīrs 105kg izcīnīna 1. vietu ar rezultātu 280kg: spiešana guļus 130kg un vilkme 150kg.

Komandu “Libava Powerlifting” pārstāvēja 10 atlēti, no kuriem 2 ir “Liepājas senioru sporta kluba” (LSSK) biedri, kuri nostartēja ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.

“Libava Powerlifting” aicina ikvienu pievienoties Liepājas spēka komandai, lai kopā trenētos un kopā, pārstāvot Liepājas pilsētu, startētu sacensībās.

Papildus informācija Facebook @libavapowerlifting, Instagram @libava_powerlifting